Rozgrywki młodzieżowe Orlik

Kategoria: Aktualności
Opublikowano Karolina Reliszka

 

Za nami pierwsze dwie kolejki rozgrywek młodzieżowych Orlik E1 Grupa 3 (Rocznik 2006).
GLKS Dłutów w pierwszej kolejce (1.04.) mierzył się na własnym obiekcie w Dłutowie z drużyną Włókniarza Zgierz. Mecz, po bardzo dobrej grze naszych piłkarzy, zakończył się zwycięstwem 4:1. Bramki w tym meczu zdobyli: Piotr Horosiewicz x2, Dawid Bonczał oraz Bartłomiej Szymański.

V 2444 maly

W drugiej kolejce (9.04) czekał nas mecz wyjazdowy do Konstantynowa z miejscowym Włókniarzem. Chłopcy bardzo dobrze rozpoczęli spotkanie i po 20 minutach prowadzili 3:0 po bramkach Igora Tomaszewskiego x2 oraz Patryka Krysiaka. Niestety nie udało nam się dowieźć korzystnego rezultatu do końca spotkania i ostatecznie ulegliśmy gospodarzom 5:3. Należy mieć na uwadze, że wyniki w tej kategorii wiekowej są sprawą drugorzędną. Trzeba pochwalić drużynę za postępy jakie czynią. Nasza gra z tygodnia na tydzień przynosi coraz więcej radości.

Skład GLKS Dłutów: Miłosz Szwed, Bartosz Jachnik, Bartłomiej Szymański, Karol Szymański, Piotr Horosiewicz, Dawid Bonczał, Konrad Kulesza, Igor Tomaszewski, Łukasz Malinowski, Patryk Krysiak, Hubert Strachowski, Przemysław Borowiec, Jakub Majda, Nikola Szwed, Michalina Pietras, Oliwier Walczak.

Trener: Wojciech Golik

 

2012.
Free Joomla Templates by Joomla 2.5 Template Maker