Spisobus w Dłutowie

Kategoria: Aktualności
Opublikowano Super User

Informujemy, że w dniu 9 sierpnia 2021 r. (poniedziałek) w godzinach 9.00 – 14.00 na parkingu przy Urzędzie Gminy w Dłutowie zaparkuje  SPISOBUS, w którym będzie możliwość wzięcia udziału w Narodowym Spisie Powszechnym Ludności i Mieszkań 2021.

Spisobus to specjalnie oznakowany bus, w którym pracownicy Głównego Urzędu Statystycznego uprawnieni do przeprowadzenia spisu online pomogą zainteresowanym dopełnić obowiązku spisowego. Aby skorzystać z możliwości udziału w spisie należy przygotować numer PESEL, także tych osób które będą podlegały wspólnemu spisowi - również tych przebywających czasowo za granicą.
Przypominamy, że na terenie gminy Dłutów pracują rachmistrzowie spisowi, którzy w celu dokonania spisu kontaktują się telefonicznie dzwoniąc z numeru 22 828 88 88 lub 22 279 99 99 albo odwiedzają respondentów w domach.
Pamiętajmy, iż udział w Narodowym Spisie Powszechnym jest nie tylko prawnym obowiązkiem ale również powinnością obywatelską, a za odmowę udziału w badaniu może zostać nałożona kara grzywny!

2012.
Free Joomla Templates by Joomla 2.5 Template Maker