Prace geodezyjne – modernizacja ewidencji gruntów i budynków

Kategoria: Aktualności
Opublikowano Super User

Prace geodezyjne – modernizacja ewidencji gruntów i budynków.

         W związku z otrzymanymi kopiami arkuszy danych ewidencyjnych budynków przez właścicieli nieruchomości położonych na terenie Gminy Dłutów w obrębach geodezyjnych Dłutów PGR, Dłutów Poduchowny, Drzewociny, Huta Dłutowska informuję:

  1. Prace geodezyjne prowadzone są na zlecenie Związku Powiatów Województwa Łódzkiego przez firmę STUDIO PLAN Pracownia Projektów i Konsultingu  Mateusz Czerch.
  2. Wszelkie nieścisłości i reklamacje zgłaszać należy na podany w piśmie adres e-mail: pabianice13@groma.pl, ponieważ Gmina Dłutów nie jest zleceniodawcą wskazanych prac i nie ma żadnego wpływu na ich jakość.
    Nie posiadamy również innego numeru telefonu do kontaktu niż ten podany w piśmie: 510 625 528 (kierownik prac pan Adam Bryłka).
  3. Dla ułatwienia odczytania nadesłanych przez firmę danych poniżej zamieszczamy wyciąg z Rozporządzenia Ministra Rozwoju, Pracy i Technologii z dnia 21 lipca 2021 roku w sprawie ewidencji gruntów i budynków, dotyczący wypełniania pól arkusza oraz wykazu zmian danych ewidencyjnych  w zakresie: statusu, rodzaju, klasy, funkcji i innych danych.

Załączniki:

Informacja Urzędu o pracach geodezyjnych

Arkusz kartoteka budynków WKG-04-1

 

2012.
Free Joomla Templates by Joomla 2.5 Template Maker