Ogłoszenie ARiMR

Kategoria: Tablica Ogłoszeń
Opublikowano Karolina Reliszka

Od 25 maja obsługa beneficjentów w placówkach ARiMR działa w pełnym zakresie. Od poniedziałku w biurach powiatowych i oddziałach regionalnych rolnicy mogą załatwić wszystkie sprawy osobiście. W województwie śląskim i powiatach, gdzie zagrożenie epidemiczne jest podwyższone sytuacja będzie monitorowana na bieżąco.

Od 25 maja obsługa beneficjentów w placówkach ARiMR w pełnym zakresie

Osobiste załatwianie spraw w ARiMR możliwe będzie z zachowaniem obowiązujących zasad bezpieczeństwa. Na miejscu, w biurach powiatowych, beneficjenci będą mieli m. in. możliwość złożenia wniosku o dopłaty bezpośrednie i obszarowe w formie elektronicznej (aplikacja eWniosekPlus) za pomocą udostępnianej przez biuro powiatowe sieci przy bieżącym wsparciu technicznym pracownika Agencji. Login i kod dostępu każdorazowo wysyłany jest SMS-em na numer telefonu wnioskodawcy podany w formularzu. Dlatego ważne jest, aby przychodząc do biura powiatowego, zabrać ze sobą telefon komórkowy.

Dostępne pozostają narzędzia pozwalające na złożenie wniosków przez internet oraz usytuowane przy placówkach terenowych Agencji wrzutnie na dokumenty.

2012.
Free Joomla Templates by Joomla 2.5 Template Maker