Bezpłatne badania kardiologiczne na Walentynki w Dłutowie

 

Bezpłatne badania kardiologiczne na Walentynki w Dłutowie

 

13.02 w przychodni Blue Medica w Dłutowie odbędą się kolejne bezpłatne badania, których motywem przewodnim są Walentynki. Nawiązując do święta, podczas którego serce jest niezwykle ważnym symbolem – w przychodni będzie można wykonać badania EKG i skonsultować się z kardiologiem.

Czytaj więcej: Bezpłatne badania kardiologiczne na Walentynki w Dłutowie

Informacja o planowanych posiedzeniach Komisji Rady Gminy Dłutów

 Informacja o planowanych posiedzeniach Komisji Rady Gminy Dłutów

W dniu 2 lutego 2016 r. o godz.13:00planowane jest posiedzenie Komisji Oświaty, Kultury, Spraw Socjalnych, które odbędzie się w budynku Szkoły Podstawowej w Dłutowie ul. Główna 9.

Temat posiedzenia komisji

Zapoznanie się regulaminem dotyczącym wysokości stawek dodatków, zasad i warunków ich przyznawania, sposobem obliczania wynagrodzenia za godziny ponadwymiarowe i godziny doraźnych zastępstw dla nauczycieli zatrudnionych w szkołach i placówkach oświatowych, dla których organem prowadzącym jest Gmina.

XVII Noworoczny Rajd z Mikołajem

 

16 stycznia 2016 r. odbył się XVII Noworoczny Rajd z Mikołajem. W imprezie wzięło udział około 500 osób: uczniowie szkół podstawowych, gimnazjów oraz placówek wychowawczych z naszej okolicy: SP Pawlikowice, SP Petrykozy, SP nr 9 z oddziałami integracyjnymi w Pabianicach, SP Szynczyce, SP Komorniki, SP Zawada, SP Golesze Duże, SP Chechło, SP Drużbice, SP Kleszczów, SP Komorów, SP Dłutów, Gimnazjum Piątkowisko, Gimnazjum im. Św. Wincentego a Paulo Pabianice, Gimnazjum Dłutów, Dłutowski Klub Motorowy oraz drużyny rodzinne i turyści indywidualni. 15

Czytaj więcej: XVII Noworoczny Rajd z Mikołajem

Podkategorie

 • Dom Kultury

  Nowe godziny pracy Domu Kultury

   

  Od września Dom Kultury jest czynny

  Poniedziałek 14:30 - 21:00

  Wtorek 13:30 - 20:00

  Środa 13:30 - 20:00

  Czwartek 13:30 - 20:00

  Piątek 11:00 - 15:00; 18:00 - 20:30

2012. Custom text here
Free Joomla Templates by Joomla 2.5 Template Maker