Rodzicu, zarejestruj swoje dziecko online!

plakat MC

 

Rodzicu, zarejestruj swoje dziecko online!

Profil zaufany i kilka minut - to wszystko czego potrzeba, by zarejestrować narodziny dziecka online. Nowa usługa ruszyła 1 czerwca 2018 r. Rodzicu, już nie musisz spieszyć się do urzędu. Wszystko czego potrzebujesz to Profil Zaufany i kilka minut.

Na zarejestrowanie narodzin dziecka rodzice mają 21 dni od dnia wystawienia karty urodzenia. Do tej pory mieli tylko jedną opcję – wizyta w urzędzie. Od 1 czerwca mają wybór – pędzić do urzędu czy spędzić ten czas z nowym członkiem rodziny.

Zdążysz w trakcie drzemki

Prościej, szybciej i wygodniej – to najkrótszy opis uruchomionej usługi. Jak z niej skorzystać? Cały proces to 5 prostych kroków.

WAŻNE: rodzic, który będzie rejestrował narodziny (może to być zarówno mama, jak i tata) musi mieć aktualny Profil Zaufany. Jeśli go nie masz, sprawdź jak to zmienić.

Czytaj więcej: Rodzicu, zarejestruj swoje dziecko online!

Wykaz nieruchomości stanowiących własność Gminy Dłutów przeznaczonych do wydzierżawienia

INFORMACJA WÓJTA GMINY DŁUTÓW

Na podstawie art. 35 ust 1 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 r. o gospodarce nieruchomościami
(Dz. U. z 2018 r., poz. 121 ze zm.) – informuje, że w Urzędzie Gminy w Dłutowie od dnia 18.06.2018 r. został podany do publicznej wiadomości wykaz nieruchomości stanowiących własność Gminy Dłutów przeznaczonych do wydzierżawienia.

Szczegółowe informacjei można uzyskać w siedzibie Urzędu Gminy w Dłutowie,
ul. Pabianicka 25, pokój nr 8 lub telefonicznie pod nr 44 634-02-18 wew. 118 (bip.dlutow.pl).

Informacja Zakładu Usług Komunalnych

INFORMACJA

W związku z panującymi obecnie warunkami atmosferycznymi tj, wysokimi temperaturami połączonymi z brakiem opadów deszczu Zakład Usług Komunalnych przeprasza odbiorców za zakłócenia w dostawach wody.

Zakład dokłada wszelkich starań aby utrudnienia były jak najmniej uciążliwe. Obecne zużycie wody kilkukrotnie przekracza średnie normy zużycia, a wszystkie urządzenia na stacjach uzdatniania wody pracują na maksymalnych wydajnościach.

W związku z powyższym Zakład Usług Komunalnych zwraca się z prośbą do naszych Odbiorców o ograniczenie w zużyciu wody poprzez niepodlewanie terenów zielonych oraz nienapełnianie basenów szczególnie w godzinach popołudniowych i wieczornych, kiedy zapotrzebowanie jest największe.

Jednocześnie Zakład informuje, że woda jest badana i spełnia wszelkie normy jako zdatna do spożycia.

2012. Custom text here
Free Joomla Templates by Joomla 2.5 Template Maker